Firma Profili

Eray Kağıtçılık matbaaların, reklam ajanslarının, basım dünyasının, etiket firmalarının ve kağıdın tüketildiği her noktaya ithal ettiği ve ülkemizde üretilen her çeşit kuşe, kuşe karton, I.hamur, krome karton, çıkartma, otokopi kağıtları, Seka ürünleri ile matbaa, serigrafi malzeme ve mürekkeplerini uygun fiyatla, güçlü stokları ile karşılamaktadır.


7/24 Destek

Satış öncesi ve satış sonrası daima sorularını, sorunlarınızı yanıtlamak ve çözüme ulaştırmak için daima bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kaliteli Hizmet

En başından beri yaptığımız işi en güzel şekilde yapmaktayız. Bunu kendimize daima hedef alarak çalışmalarımızı yapmaktayız.

Müşteri Memnuniyeti

İşimizin altın kuralı olan müşteri memnuniyeti daima ön planda tutulmaktadır. Bu yüzden satış öncesi ve sonrası destek önemlidir.

Kağıt sektöründe 1991 yılında faaliyetine başlayan şirketimiz geçen zaman içinde kendisini sürekli yenileyerek çağdaş ve dinamik bir yapıyla sizlere hizmet vermektedir. Sitemiz sizlere ürünlerimizle ilgili ayrıntılı bilgiler vermenin yanı sıra sektörle ilgili bilgileri de vermek amacıyla tasarlanmıştır.

× Whatsapp Yazmak İçin Tıkla